2017-05-18 granty dziekańskie - wyniki
B. Szafran
Szanowni Państwo,

Komisja RW rozstrzygnęła konkurs na granty dziekańskie. Po ocenie wniosków przygotowano ranking uwzględniający dorobek naukowy w dwóch poprzednich latach lub wskaźnik rekrutacji. Do finansowania skierowano wnioski, na które wystarczyło środków wg ogłoszenia o konkursie.

Środki przeznaczone na realizacje grantów podane są w dokumencie .

Procedura odwoławcza opisana jest w regulaminie .

W razie wątpliwości służę wyjaśnieniami.

Współczynniki sukcesu szacowane przy założeniu, że wszyscy uprawnieni złożyliby wnioski wynosiły około: 50% w konkursie dla doktorantów I roku, 55% dla młodych pracowników oraz 70% dla doktorantów lat wyższych.

2017-07-08 POWER: 1. miejsce środowiskowych studiów doktoranckich FCB [więcej] go

2017-07-07 Absolwenci II stopnia WFiIS najlepiej wynagradzani w kraju [więcej] go

2017-07-07 Zmiana zasad wysyłania poczty z programów użytkowników (via SMTP) [więcej] go

2017-05-30 Stypendia - nowe zasady składania wniosków [więcej] go