2017-05-30 Stypendia - nowe zasady składania wniosków
P.Armatys

Od dnia 1 czerwca br. obligatoryjną formą ubiegania się przez studentów AGH o stypendium socjalne, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych oraz zapomogę jest wypełnienie wniosku w systemie Wirtualna Uczelnia.
Z przyczyn formalnych elektroniczna forma ubiegania się o stypendium socjalne, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych oraz o zapomogę nie zwalnia studentów z konieczności złożenia oryginału wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami (stosowne zaświadczenia i oświadczenia) w formie papierowej.
Zachęcamy studentów do złożenia wniosków papierowych w dziekanacie w możliwie wczesnym terminie.

2017-10-19 Nagroda Engela dla dr. P. Wójcika [więcej] go

2017-10-16 A+ [więcej] go

2017-10-12 st. I, sem. 1: stypendia Fundacji ABB im. J. Dormanna [więcej] go

2017-10-09 Badanie antydyskryminacyjne dotyczące molestowania, w tym molestowania seksualne [więcej] go