2018-09-25 Inaugracja roku akademickiego 2018/19
P. Armatys

Dziekan i Rada Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację roku akademickiego 2018/19.

Wydziałowa Inauguracja odbędzie się w poniedziałek 1 października 2018 roku, o godzinie 10.00, w sali audytoryjnej im. Prof. Leopolda Jurkiewicza (sala A, I p - w budynku Wydziału – ul.Reymonta 19).

Program Inauguracji roku akademickiego 2018/19 na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej

• Gaude Mater Polonia
  • Przemówienie Dziekana Wydziału
  • Przemówienie Rektora
  • Ślubowanie studentów I roku
  • Wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału
  • Wykład inauguracyjny - dr hab.inż. Mirosław Zimnoch "Atmosfera Ziemi - powstanie, budowa i rola w ekosystemie naszej planety."
  • Gaudeamus Igitur

W związku z wydziałową inauguracją roku akademickiego 2018/19 godziny wolne od zajęć dla studentów Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej w dniu 1 października 2018 roku:

• dla studentów pierwszego roku studiów Igo stopnia – cały dzień
  • dla pozostałych studentów – do godziny 13.00