2020-11-20 granty NCN
B.Szafran

Ogłoszono wyniki konkursów OPUS i PRELUDIUM NCN. Do finansowania skierowano projekty:

prof. Iwona Grabowska-Bołd "Badania ultra-relatywistycznych zderzeń ciężkich jonów oraz poszukiwanie nowej fizyki z użyciem twardych sond na LHC" (OPUS)

mgr Joanna Śmietańska (promotor prof. Janusz Wolny), "Przesuwanie granic krystalografii: ku zrozumieniu modulacji struktury w układach makromolekularnych" (PRELUDIUM)

mgr inż. Paweł Kopciewicz (promotor prof. Tomasz Szumlak) Automatyczna procedura wyznaczenia punktu pracy pikselowego detektora wierzchołka zmodernizowanego eksperymentu LHCb oraz opracowanie innowacyjnej metody rekonstrukcji widma masy mezonów pięknych. (PRELUDIUM)

Serdecznie gratulujemy!

2020-11-27 Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Rafała Sikory [więcej] go

2020-11-04 B. Mindur wyróżniony w konkursie "Laur dydaktyka" [więcej] go

2020-11-03 Stanowisko prezydium KRASP w sprawie aktualnej sytuacji społecznej [więcej] go

2020-09-30 Zmiana stanu działalności AGH od 19 października 2020 [więcej] go