2021-05-28 Szkoła Letnia: Kraków Applied Physics and Computer Science Summer School 2021
K. Malarz

Szanowni Państwo, drodzy Studenci,

zapraszamy do wzięcia udziału drugiej już edycji Szkoły Letniej Krakow Applied Physics and Computer Science Summer School 2021, która zorganizowana będzie online w dniach 1-28 lipca 2021. Proponujemy wykłady i pracę przy projektach z dziedziny fizyki, elektroniki i zastosowań informatyki. Szkoła kończy się przedstawieniem wyników pracy w części seminaryjnej. Studenci będą mogli wziąć udział w szkoleniu oprogramowania NVIDIA W szkole udział mogą wziąć studenci pierwszego i drugiego stopnia. Rejestracja na Szkołę jest już otwarta i potrwa do 15.06.2021. Szczegółowe informacje są na http://summer.fis.agh.edu.pl/.

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny KAPCSS:

dr hab. inż. Iwona Grabowska-Bołd
dr hab. inż. Bartosz Mindur
dr hab. inż. Agnieszka Obłąkowska-Mucha
dr inż. Bartłomiej Rachwał
dr hab. inż. Tomasz Szumlak

2021-06-11 Najlepszy doktorat w tegorocznym konkursie organizowanym w BNL USA [więcej] go

2021-05-31 AGH w rankingu szanghajskim dziedzin naukowych GRAS [więcej] go

2021-05-26 Pracownicy WFiIS laureatami grantów w konkurach NCN [więcej] go