2020-06-12 Szkoła Letnia FiIS
Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji Szkoły Letniej Krakow Applied Physics and Computer Science Summer School 2020, która zorganizowana będzie w dniach 13-24 lipca. Proponujemy wykłady (online) i pracę przy projektach z dziedziny fizyki, elektroniki i zastosowań informatyki. Druga część szkoły, o charakterze seminarium, planowana jest na dni 16-18 września. Jeśli sytuacja pozwoli, studenci wraz z opiekunami zaprezentują w tych dniach wyniki swojej pracy na spotkaniu na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej. W szkole udział mogą wziąć studenci pierwszego i drugiego stopnia, a udział w niej może się odbyć w ramach praktyki studenckiej (za zgodą Dziekana).

Szczegółowe informacje są tutaj: http://summer.fis.agh.edu.pl/

Komitet Organizacyjny KAPCSS:
Agnieszka Obłąkowska-Mucha