Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
Strona główna Wydziału

Dziekanat


Dziekanat przyjmuje studentów w dni robocze w godzinach od 10:00 do 13:00 z wyjątkiem śród.


Adres do korespondencji:

  • Akademia Górniczo-Hutnicza
    Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
    al. Mickiewicza 30, 30-059 Kraków

Adres Dziekanatu:

  • Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH
    ul. Reymonta 19, budynek D-10, pokój 18
    tel. 12 617 2950 lub 12 617 2952, fax: 12 6340010
    e-mail: dziekanat@fis.agh.edu.pl

Prodziekan ds. Kształcenia
dr hab. inż. Krzysztof Malarz
tel. 12 617 2992
D-10 6
e-mail: malarz@agh.edu.pl
ramowy plan dyżurów:
wtorki 15:00-17:00, środy 13:00-14:00, czwartki 11:00-12:00
szczegóły na http://home.agh.edu.pl/malarz/timetable.html
Prodziekan ds. Studenckich
dr inż. Paweł Armatys
tel. 12 617 4979
D-10 19
e-mail: Pawel.Armatys@fis.agh.edu.pl
godziny dyżurów:
poniedziałki 13:00 - 14:30
czwartki 11:30-13:00
Kierownik Dziekanatu
mgr Grażyna Waluś
tel. 12 617 2950
D-10 18
e-mail: Grazyna.Walus@fis.agh.edu.pl
mgr inż. Elżbieta Grzyb
tel. 12 617 4981
D-10 18
e-mail: Elzbieta.Grzyb@fis.agh.edu.pl
mgr inż. Katarzyna Hamerla
tel. 12 617 4980
D-10 18
e-mail: Katarzyna.Hamerla@fis.agh.edu.pl
mgr inż. Marta Horzemska-Ciślak
tel. 12 617 3779
D-10 20
e-mail: Marta.Cislak@fis.agh.edu.pl
mgr Agnieszka Otrębska
tel. 12 617 2952
D-10 18
e-mail: Agnieszka.Otrebska@fis.agh.edu.pl
mgr inż. Anna Serafin
tel. 12 617 3779
D-10 20
e-mail: Anna.Serafin@fis.agh.edu.pl

Strona główna Wydziału